مقاله ها

خرید لوازم‌خانگی و آشپزخانه به صورت آنلاین

بهترین خاطره از زمان ازدواج مربوط به خرید از تک ایران کالا است، وقتی لوازم و خانگی و آشپزخانه را سفارش می‌دادم بار بزرگی از روی دوشم برداشته شد. زمانی که روزهای پرکار آخر بهمن را می‌گذراندم و به روز عروسی نزدیک می‌شدیم همکارانم با تعجب می‌پرسیدند که چرا هنوز جهیزیه نخریدم، چطور مرخصی نمی‌روم. کارهای من زیاد بود و با همسرم توافق کرده بودیم که همه وسایل خانه با سلیقه دو نفرمان تهیه شود، هر دو حسابدار بودیم و تقریباً غیرممکن بود زیادی را از دست داده بودیم. منتظر بودم خانه رنگ‌آمیزی و آماده شود و تنها یک هفته زمان باقی‌مانده بود، با همسرم در بازار قدم می‌زدیم و هیچ‌کدام کالاها و لوازم‌خانگی که با سلیقه ما هماهنگ باشد پیدا نمی‌کردیم که ناگهان تصمیم نهایی خودم را گرفتم. گفتم برگردیم، به خانه رفتیم و من سایت‌های خرید آنلاین را باز کردم. رنگ‌های موردعلاقه‌ام را نوشتم و همسرم هم موافقت کرد، قرار شد بهترین‌ها را به صورت اینترنتی سفارش دهیم، در همان زمان سایت تک ایران کالا را دیدم، از سایت‌های مختلفی خرید کردیم تا 3 -4 روز بعد به مرور وسایل خانه رسید. ولی لوازم آشپزخانه که از تک ایران کالا خریده بودم به قدری مناسب و با کیفیت بود که هیچ وقت از آن تصمیم ناگهانی پشیمان نشدم.

 

خاطره دوست داشتنی
در فشار کاری روزهای قبل ازدواج اینکه خرید وسایل منزل را تا آن زمان عقب انداخته بودم به نظرم اشتباه بود، می‌خواستم همه وسایل آشپزخانه و لوازم‌خانگی مناسب سلیقه ما و هماهنگ با خانه و رنگ آن باشد، این منتظر بودن برای داشتن آخرین تکنولوژی و فناوری به‌کاررفته در وسایل خانه بود ولی در نهایت استرس زیادی را تحمل کردم و اگر تصمیم به موقع و درستی برای خرید از تک ایران کالا نگرفته بودم ممکن بود موفق به خرید تمامی وسایلی که می‌خواستم تا قبل از روز عروسی نشوم. ولی روز عروسی رسید، به خانه برگشتیم و خانه مرتب، چیده شده و پر از لوازم‌خانگی بود، در آشپزخانه تمام وسایلی که لازم داشتم دیده می‌شد و فکر کردم چطور توانستم بدون گذراندن تمام مراحل سخت خرید که خواهر و دوستانم گذرانده بودند چنین خانه مرتبی با وسایل مورد نیازم داشته باشم. فکر به موقعی که نجاتم داده بود و به جای روزها در بازارها گشتن و درنهایت با صرف هزینه زیاد نیمی از وسایل مورد نیاز را خریدن بهترین خرید را با تنوعی بالا داشتم.

چرا خرید اینترنتی برای جهیزیه مناسب است؟
خرید جهیزیه کاری زمان‌بر است، خرید تمامی وسایل و لوازم‌خانگی مورد نیاز یک خانه و خانواده جدید می‌تواند روزها، هفته‌ها و برای برخی حتی ماه‌ها زمان ببرد و در نهایت از تمامی محصولات موجود در بازار و قیمت‌ها و اختلاف قیمت‌ها نیز آگاهی نخواهید داشت.
در تک ایران کالا می‌توانید تنوع فوق‌العاده‌ای از لوازم آشپزخانه و لوازم‌خانگی را ببینید، کالاهای منحصربه‌فردی مانند قابلمه کیک ساز که می‌توانید با وجود آن روزهای شیرین و شادی خلق کنید در این سایت قابل خرید است. تک ایران کالا به سرعت کالاهای خریداری شده شما را برایتان ارسال می‌کند، نیازی به هماهنگی برای خرید هر کالا نیست، در خرید حضوری برای وسایل خانه رفت‌وآمد به بازار، انتقال وسایل و خرید و هزینه بار تک‌تک آن می‌تواند خود هزینه زمانی و مالی زیادی برای زوج جوان داشته باشد، با توجه به تنوع بالای خرید در خرید قبل از عروسی شاید انجام اینترنتی آن به زوج‌ها در داشتن روزهای با استرس کمتر، آرامش بیشتر و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند.
خرید حجم بالای وسایل
خرید وسایل آشپزخانه بخش مهمی از خرید جهیزیه است. وقتی شروع به نوشتن لیست این وسایل می‌کنیم به طور عجیبی با فهرستی طولانی مواجه می‌شویم، مگر چقدر وسایل در یک آشپزخانه جا می‌شود، خرید تک‌تک این وسایل می‌تواند روزها وقت شما را بگیرد، مراجعه به این مغازه و آن فروشگاه و دیدن تفاوت بین اجناس و قیمت‌ها ممکن است به صورت وسواس گونه شما را برای روزهای پی در پی به بازار بکشاند و هر روز با بسته‌های وسایل به خانه بازگردید، چطور می‌شود این همه وسایل ریز و لازم و ضروری آشپزخانه را با بهترین کیفیت، در مدل‌هایی که با سلیقه شما هماهنگ است و با قیمت مناسب بازار پیدا کنید و بخرید؟ در تک ایران کالا می‌توانید با چند کلیک و دیدن تنوع بالای وسایل منزل، لوازم آشپزخانه و لوازم‌خانگی مقایسه کیفیت کالا و قیمت آن بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشید. در نهایت مجموعه خرید خود را در کنار هم قرار داده و سبد کالا را بررسی می‌کنید، از خرید چندباره وسایل مشابه جلوگیری کرده و هماهنگی رنگ و مدل آن را با هم چک می‌کنید، به این ترتیب با صرف هزینه‌ای که از قبل در نظر گرفته‌اید بهترین انتخاب و خرید را خواهید داشت.     تبلیغات در گوگل ادوردز
تخفیف ویژه جهیزیه
خرید از تک ایران کالا برای من خاطره خوبی بود، چون من به دلیل وقت کم و کمبود مرخصی در روزهای شلوغ قبل از عروسی خرید اینترنتی را انتخاب کردم ولی تک ایران کالا برای این خرید جهیزیه به من تخفیف ویژه هم داد و با این کار این تجربه راحت و در آرامش را برایم شیرین‌تر کرد. به دور از ترافیکی که هر روز برای رفتن به بازار و خرید تجربه می‌کردم و با پایین‌ترین قیمت‌های ممکن و تخفیف ویژه علاوه بر آن توانستم لوازم‌خانگی مورد نیازم را در رنگ و طرح و برند مورد نظرم تهیه کنم، آشپزخانه نیز پر از وسایلی شد که در کنار هم خانه عروس را زیبا کرده و می‌دانستم با هر کدام قرار است بهترین‌ها را تهیه کنیم و در کنار هم از آن استفاده نماییم. خرید اینترنتی از ایران تک کالا این حسن را برای من و همسرم داشت که از دردسرهای خرید حضوری راحت شدیم، در آرامش و راحتی در روزهای شلوغ کاری به خانه رفتیم، با چند کلیک سفارش خود را ثبت کرده و به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای تمامی لوازم‌خانگی و آشپزخانه را دریافت کردیم، به این صورت نه تنها با کمترین هزینه لیست بلندبالای خود را خریدیم بلکه در هزینه حمل و نقل نیز به طرز چشم‌گیری صرفه‌جویی کردیم. کالاها رایگان ارسال شد و ما برای خرید نیاز به صرف هزینه رفت‌وآمد نشدیم، بسیار ساده، راحت و در کمال آرامش.

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ
ابتدا سیاست حفظ حریم خصوصی مارا بپذیرید سپس گفتگو کنید.